•   Televízió Online -TV Csatornák -Albánia -Alsat M 

TV csatorna: Alsat M
Alsat M online - tv élő adás

Közvetítés a hivatalos honlapról
Ez a TV-csatorna engedélyezett és sugározzák a csatorna hivatalos honlapján, Kattintson a lejátszó
Alsat M
Ország:  Albánia
Kategória: Hírek
3.4 az 5
20 szavazat
A csatorna legújabb videói
Граѓаните поделени за измените во Кривичниот законик со „безобѕирно возење“
2:52
МОН ги прифаќа критиките за училишните текстови
2:21
Коритото во село Порој полно со ѓубре
2:47
Tre vite burg për shoferët që shkaktojnë aksidente, ja çfarë thonë qytetarët
3:33

Töltsön többet
Alsat M - leírás, értékelés, értékelés

Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit. Programi i tij transmetohet kryesisht në shqip dhe herë pas here në maqedonisht, bazuar në konceptet evropiane të informacionit që synojnë të nxisin bashkëjetesën multietnike në Maqedoninë e Veriut. Alsat ka një gamë dinamike programesh që mbulojnë: lajme, politikë, ekonomi, argëtim, muzikë, sport, filma, seriale dhe dokumentarë.

Alsat M online - tv élő adás

Alsat Tv  Albánia / Hírek
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 az 5
9 szavazat
Albanian TV of America  Albánia / Általános
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 az 5
9 szavazat
Top Channel  Albánia / Általános
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 az 5
19 szavazat
RTV 21  Albánia / Általános
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 az 5
7 szavazat
Rrokum TV  Albánia / Általános
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 az 5
6 szavazat
Mrt 2  Albánia / Általános
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 az 5
4 szavazatTV AZ ORSZÁGOKBÓL