•   Televízió Online -TV Csatornák -Albánia -Rrokum TV 

TV csatorna: Rrokum TV
Rrokum TV online - tv élő adás

Közvetítés a hivatalos honlapról
Ez a TV-csatorna engedélyezett és sugározzák a csatorna hivatalos honlapján, Kattintson a lejátszó
Rrokum TV
Ország:  Albánia
Kategória: Általános
3.8 az 5
6 szavazat
Rrokum TV - leírás, értékelés, értékelés

Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and experience of JAVA Newspaper, caters progr

Rrokum TV online - tv élő adás

Rrokum TV  Albánia / Általános
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 az 5
6 szavazat
KOHAVISION - KTV  Albánia / Zene
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 az 5
6 szavazat
Tv Klan  Albánia / Általános
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 az 5
37 szavazat
Top Channel  Albánia / Általános
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 az 5
19 szavazat
Report TV  Albánia / Hírek
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2.8 az 5
19 szavazat
ABC News  Albánia / Hírek
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 az 5
24 szavazatTV AZ ORSZÁGOKBÓL