•   Televízió Online -TV Csatornák -Albánia -ABC News 

TV csatorna: ABC News
ABC News
Ország:  Albánia
Kategória: Hírek
3.7 az 5
24 szavazat
A csatorna legújabb videói
Kryemadhi: Kompanitë e lidhura me inceneratorët, 189 milionë dollarë evazion fiskal
1:53
Mashtronin italianët, del databaza e Call Center-it në Shkodër
1:21
A do të kandidojë si i pavarur në 2023-n për Bashkinë e Vlorës? Dritan Leli përgjigjet në “Log.”
13:53
A do rikandidojë Ndreu për 1 mandat të dytë në Lezhë? Përgjigjet në “Log.”
10:18

Töltsön többet
ABC News - leírás, értékelés, értékelés

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore.
ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje.
Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit YOUTUBE.

ABC News online - tv élő adás

Alsat M  Albánia / Hírek
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 az 5
20 szavazat
KOHAVISION - KTV  Albánia / Zene
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 az 5
6 szavazat
Rrokum TV  Albánia / Általános
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 az 5
6 szavazat
Vizion Plus  Albánia / Általános
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 az 5
3 szavazat
Albanian TV of America  Albánia / Általános
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 az 5
9 szavazat
ABC News  Albánia / Hírek
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 az 5
24 szavazatTV AZ ORSZÁGOKBÓL